Jožkova motivácia na vyrysovanie svalov

Jožko je osobný tréner v Realfit tíme.
Jožkova premena začala tým, že sa chcel stať členom trénerského tímu Realfit. Jednou z podmienok prijatia bolo najprv ukázať, že on sám dokáže schudnúť resp. vyrysovať svaly.

Jedným z predpokladov stať sa dobrým trénerom je vedieť pracovať s vlastným telom. Ak tréner dokáže na sebe dostatočne pracovať, držať stravu a vyrysovať svoje telo, oveľa jednoduchšie sa potom vžije do kože svojho klienta, ktorý sa pokúša o to isté.

Tréning na rysovanie začal

Jožko prijal túto výzvu a počas nasledujúcich troch mesiacov začal na 100% dodržiavať svoj stravovací plán. Trénoval 5-6 krát do týždňa, niekedy aj dvojfázovo.

Počas týchto mesiacov striedal rôzne druhy tréningov. Cvičil v posilňovni, ale aj na TRX, aby zlepšil nie len svoj výzor, ale aj kondíciu, koordináciu pohybu a sily. Taktiež zapájal do svojho tréningového plánu aj funkčný tréning a intervalové kardio.

Stravovací plán bol založený na príjme bielkovín a tukov, s minimálnym príjmom sacharidov. Tento stravovací plán zaručoval Jožkovi dostatok potrebnej energie a zároveň mu zabezpečil zníženie váhy a vyrysovanie svalov.

Výsledok rysovania svalov za 3 mesiace

Jožkova premena bola úspešná. Ako dopadlo Jožkove vyrysovanie svalov, môžete vidieť na obrázku vedľa.

Vieme, že získané skúsenosti správne využije pri práci so svojimi klientmi, aby aj oni dosiahli svoj cieľ. 

Takto cvičil a rysoval svaly Jožko

O autorovi Radoslav Cabúk


Osobný tréner a výživový poradca. Špecializuje sa na zdravé a udržateľné chudnutie a zdravý životný štýl. Pomohol už stovkám ľudí schudnúť, posilniť svoju postavu a získať kondíciu.
Je autorom online kurzov Zmena je možná, Funkčné telo, Chudnutie s diastázou, a e-booku Ako schudnúť z brucha. Vydal tiež knihu Tajomstvo trvalo štíhlej postavy. O svojich skúsenostiach sa podelil s čitateľmi časopisov Forbes, Sme Žena, Fit štýl a ďalších. Vystupoval tiež v relácii Dámsky klub na STV1. Má svoju pravide lnú reláciu v SKY rádiu pod názvom SKY Fit.

Sleduj ma

>