Pretože sme pomohli už vyše 1500 ľuďom v ich snahe zmeniť svoj život a schudnúť, nie je ľahké vybrať tých najzaujímavejších. Tento výber niekoľkých referencií z témy chudnutie skúsenosti, nech je pre vás inšpiráciou.

Volám sa Helena Hájniková a mam 39 rokov, s Realfitom som schudla 27 kg. Po zdravotných problémoch a po pôrodoch som postupne prišla k hmotnosti 100 kg. Bola som vždy unavená a ubolená žena. Trápili ma bolesti chrbta. Trpela som nespavosťou a tráviacimi problémami. Vysoko hodnotím profesionalitu, ľudský prístup a motiváciu, ktorú som veľmi potrebovala. V Realfit som sa naučila správne stravovať, efektívne a správne cvičiť, vyriešili sa všetky moje zdravotné problémy,ale hlavne veriť v seba samú.

Ak chcete zmenu, Realfit vrelo odporúčam 🙂

- helena hájniková

skúsenosti z chudnutia Lea Kleinová

Na prvú hodinu s trénerom som išla s neistotou a strachom, pretože som len veľmi matne tušila, čo ma čaká. Na moje príjemné prekvapenie sa nič dramatické nestalo, len moje kilá začali ubúdať. Po prvom vážení som sa naozaj presvedčila, že moje rozhodnutie ísť cvičiť s trénerom bolo správne a od vtedy som to nikdy neoľutovala, ba naopak na každý tréning sa teším. Vďaka svedomitému prístupu trénera, ktorý ma počas tréningu necháva oddychovať len minimálne, sa cvičenie stalo súčasťou môjho života. Napriek už dosiahnutým výsledkom nemienim s cvičením pod vedením trénera prestať. Som šťastná aj za to, že moje výsledky presvedčili aj ďalších členov mojej rodiny, ktorí sa tiež rozhodli zmeniť svoj život.

Lea Kleinová ‧ Študentka

Referencia Júlia Kočková

Začať cvičiť s Radom a v Realfit family bolo rozhodnutie, ktoré neľutujem a ani nikdy neoľutujem! Viac ako rok som cvičila s iným trénerom a dostala som sa do fázy, kedy som mala pocit, že ísť do fitka je ako za trest, prestalo ma to baviť. Zmena v myslení nastala hneď po prvom tréningu s Radom. Na každý tréning sa teším, každý tréning je iný...makačka, ale mám to tu rada viem,že realfit a Rado je moja konečná stanica, ktorú nevymením. Zmenilo sa moje myslenie, moje telo a jednoducho preciťujem a vychutnávam!

júlia kočková

zdravotná sestra

Peter Herdický

S Radom začal cvičiť pretože počas rokov mi narástlo brucho a mal som nadváhu. Cvičenie s ním mi pomohlo zbaviť sa nadbytočných kilogramov. Vďaka nemu som začal pravidelne navštevovať fitnescentrum pretože bez neho by som sa neprinútil. Pomohol mi získať kondíciu a zväčšiť flexibilitu pohybov, keďže som nedokázal spraviť ani drep. So stravou som mal vždy veľký problém keďže pečivo milujem, no vďaka Radovi jeho neustálom záujme a dohováraní sa mi podarilo dodržiavať aj predpísaný stravovací plán. Za 8 mesiacov som schudol 21kg. Získal som opäť radosť pri pohľade do zrkadla, cítil som sa omnoho lepšie a sebavedomejšie. Sebavedomie mi pozdvihlo aj získaná kondícia a sila. Aj naďalej pravidelne trénujem s Radoslavom Cabúkom a využívam služby realfit tímu, pretože ma motivuje a pomáha mi prekonať svoju vlastnú lenivosť. Cvičenie je zároveň pestré bez stereotypu a preto je to pre mňa stále zábava a mám chuť cvičiť aj naďalej.

peter herdický

O autorovi Radoslav Cabúk

Osobný tréner a výživový poradca. Špecializuje sa na zdravé a udržateľné chudnutie a zdravý životný štýl. Pomohol už stovkám ľudí schudnúť, posilniť svoju postavu a získať kondíciu. Je autorom online kurzov Zmena je možná, Funkčné telo, Chudnutie s diastázou, a e-booku Ako schudnúť z brucha. Vydal tiež knihu Tajomstvo trvalo štíhlej postavy. O svojich skúsenostiach sa podelil s čitateľmi časopisov Forbes, Sme Žena, Fit štýl a ďalších. Vystupoval tiež v relácii Dámsky klub na STV1. Má svoju pravide lnú reláciu v SKY rádiu pod názvom SKY Fit.

Sleduj ma

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Chcete schudnúť?

Začnite s konzultáciou ZDARMA!

>