Osobný tréner Martin Sidor - Realfit Prešov

Špecializácia trénera:

 • Chudnutie
  Zdravé chudnutie trvalo udržateľným spôsobom. Bez diét a hladovania.
 • Formovanie postavy
  Pre tých, ktorým záleží na tom ako vyzerajú. Zníženie tuku a vypracovanie svalstva prirodzeným spôsobom, ako aj využitie potenciálu svojho tela.
 • Uvoľňovacie cvičenia
  Uvoľnením svalstva predchádzate mnohým bolestiam a zvyšujete pohybový rozsah tela.
 • Silový tréning
  Posilnenie tela prináša mnohé benefity. Svalstvo posilnené silovým tréningom lepšie plní svoju funkciu.
 • Kalistenika
  Komplexný rozvoj tela založený na posilovaní vlastným telom.
 • Mobilita a flexibilita
  Komplexný rozvoj pohybových zručností celého tela.
 • Kondičný tréning
  Zlepšenie pohybových schopností a kardiovaskulárneho systému.

Povedali o Martinovi

Realfit som po vlastnom a pomerne krátkom rozhodovaní oslovila v dobe, kedy som vlastnými silami - fyzickými ani psychickými - nedokázala zredukovať svoju hmotnosť na požadovanú, takú, na akú som bola po celý život zvyknutá.
Dostala som sa na zoznam trénera Martina Sidora. Môj prvý tréner v živote a ja prvá klientka v Maťovej Realfit - kariére.

Bola to dobrá voľba. Maťo je mladý, ústretový človek, rozumie a má rád prácu, ktorú robí. Pod jeho dohľadom cvičím už polroka a ja konečne badám na sebe zmenu. Ako fyzickú, tak psychickú. Pri cvičení pod jeho taktovkou odchádzam síce prepotená, ale aj usmiata, spokojná, naladená do ďalších denných okamihov a v neposlednom rade
minimálne na čas strávený cvičením, úplne vytesním z mysle všetky dennodenné starosti. Maťo nie je radikálny a nekompromisný, ale motivujúci, flexibilný a hoci si to nemyslí, je veľmi komunikatívny. V Realfite sa pracuje na vlastnej postave výborne. Zodpovedá tomu ako vybavenie telocvične, tak celkový prístup všetkých ostatných trénerov. Sú usmiatí, priateľskí a rovnako aj ich klienti, takže sa tam človek skutočne necíti ako odpudivý element. A to je správny základ pre ďalší postup v dosahovaní cieľov.

- jana dukovská

Rozhodnutie začať cvičiť s Realfitom bola skvelá voľba. Pod Martinovým dohľadom sa každý tréning posúvam bližšie k svojmu cieľu nabrať svalovú hmotu a dostať sa do formy. Tréningy sú nie len profesionálne, ale aj plné zábavy a preto sa na ne vždy teším. Ak chceš aj ty niečo pre seba urobiť, Realfit je tá správna voľba.

- Michal fek

Získajte konzultáciu ZDARMA

Konzultácia je najlepší spôsob, ako začať chudnúť, riešiť diastázu, zmenu životného štýlu, prípadne ďalšie problémy. Rezerváciou konzultácie sa k ničomu nezaväzujete. Kliknite na tlačítko nižšie a rezervujte si konzultáciu s Radom Cabúkom.

Ako sa zo mňa stal osobný tréner

Nemôžem o sebe povedať, že som od malička nejak inklinoval k športu alebo žeby som bol športovo nadaný. Skôr ma bavil pohyb ako taký. V štyroch rokoch ma konkrétne k plávaniu priviedol môj otec. Neskôr, na základnej a potom na strednej škole som absolvoval plavecké kurzy, ktoré mi dopomohli ešte vylepšiť techniku plávania.

Postupne som si našiel cestu k športom ako je basketbal, cyklistika a kalistenika. Tieto športy boli a stále sú súčasťou môjho života. Na strednej škole som sa popri tom začal venovať aj futbalu a volejbalu. Popri týmto športovým aktivitám som sa aktívne venoval aj jóge.

V 17 rokoch sa u mňa prehĺbil problém s chrbticou – skolióza. To ma vlastne priviedlo k tomu, aby som dbal na správne prevedenie cvikov a ich techniku. V tej dobe som prešiel na rastlinnú stravu, pri ktorej som vydržal takmer 7 rokov, a dokonca sa mi podarilo nabrať svalovú hmotu. Cítil som sa plný energie a hlavne ma to naučilo disciplíne v oblasti
stravovania.

Cvičenie je ako môj liek a zároveň palivo, vďaka ktorému sa cítim lepšie, silnejšie a zdravšie.

V máji 2022 som úspešne absolvoval kurz kondičného trénera v Trenčíne a vďaka Radovi, ktorý mi dal šancu, sa začala moja trénerská cesta v Realfite.

Realfit je skvelý tím, ktorý Vás vedie k zodpovednosti, no zároveň vám dáva zmysel a pocit spolupatričnosti. Je veľmi dôležité mať okolo seba takúto podpornú komunitu a ľudí, ktorí Vás posúvajú vpred. Aj mojou úlohou osobného trénera je vás posúvať vpred a pomôcť vám pri dosahovaní stanovených cieľov, či už je cieľom schudnúť, zväčšiť objem svalovej hmoty, zvýšiť silu, alebo aj zlepšiť psychickú pohodu.

Absolvované odborné vzdelávanie trénera

2022 - Tréner I. stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji

2022 - certifikované školenie - Zdravý chrbát, ktorého cieľom je mať základné znalosti o prístupe a spôsobe cvičenia pri bolestiach chrbtice.

Realfit, ako zariadenie, si ma ziskalo svojou telocvičňou. Totiž, ako mladý chalan s kilami naviac som samozrejme nevyhľadával veľmi pozornosť a priestor, ktorý je k dispozícii na Škultétyho ulici v Realfit, je absolútne ideálny na rozbeh.

Je možné, že sa v telocvični ocitnete osamote, kde sa viete sústrediť maximálne na pokyny trénera. Mne sa podarilo napárovať s trénerom Martinom, ktorý geniálne zapadol do mojej skladačky premeny a pomáha mi budovať okrem nového tela aj lepšie sebavedomie, vytrvalosť a pridáva svojou starostlivosťou o klienta hlavne na psychickej pohode. Neviem si predstaviť, žeby som chodil do gymu s nechuťou, práve naopak, pri Martinovi sa deje to, že sa na každý jeden tréning tešíte ? skvelý tréner, kamarát, človek :))

- peter konečný

Rezervujte si konzultáciu ZDARMA!

konzultácia
>