Osobný fitness tréner Kristián Dobranský - Realfit Prešov

Špecializácia trénera:

 • Kondičný tréning
  Zlepšenie pohybových schopností a kardiovaskulárneho systému.
 • Silový tréning
  Posilnenie tela prináša mnohé benefity. Svalstvo posilnené silovým tréningom lepšie plní svoju funkciu.
 • Detské tréningy
  Zamerané na správny fyzický vývin detí a tvorbu správnych pohybových návykov, redukciu telesnej hmotnosti, ako aj učenie základov posilňovania s vlastným telom
 • Chudnutie
  Zdravé chudnutie trvalo udržateľným spôsobom. Bez diét a hladovania.
 • Formovanie postavy
  Pre tých, ktorým záleží na tom ako vyzerajú. Zníženie tuku a vypracovanie svalstva prirodzeným spôsobom, ako aj využitie potenciálu svojho tela.
 • Kompenzačné cvičenia
  Patria medzi najúčinnejšie preventívne a nápravné cvičenia, ktoré so sebou prinášajú mnohé benefity.

Moja cesta k práci osobného trénera

Už od útleho veku som bol vedený k športu.

Začalo to ľudovými tancami v 5 rokoch. Následne v 7 rokoch som presedlal na motorku, avšak tento šport bol dosť nákladný, no aj napriek tomu mi láska a vášeň k automobilom a motorkám zostala dodnes.

Vo svojich 12 rokoch som začal hrať hádzanú, ktorej som sa aktívne venoval až 8 rokov a hrával za klub MHK Košice od mladších dorastencov až po mužov.

Dosiahli sme viaceré úspechy v lige, stali sa z nás majstri a vicemajstri Slovenska, a tak isto sme získali popredné miesta na mnohých ďalších turnajoch.

Medzi tým som okúsil aj zopár hip hopovych tréningov a zúčastnil sa aj súťaží. Chvíľu som chodil aj nesúťažne na box. Všetko počas aktívnej hádzanárskej činnosti.

Počas pôsobenia na vysokej škole som vystriedal viacero brigád v zahraničí počas letných prázdnin. Posledné mesiace pred nástupom do Realfitu som pracoval ako tréner plávania pre deti a mládež v Prešove.

Keď sa mi naskytla príležitosť pracovať ako osobný tréner v Realfite, dlho som neváhal a dohodol sa s nimi na spolupráci. Možno sa pýtate čím ma oslovili.  Bolo to najmä ich neustálym bažením po nových poznatkoch, technikách a vybavení v telocvični.

Páčil sa mi štýl, ktorým sa chcú uberať a ponúkali veľa možností na seba rozvoj.

V Realfite som teda dodnes a som viac ako spokojný. Vystriedalo sa pri mne veľa spokojných klientov, ktorí šíria naše meno, pozitívnu energiu a športového ducha aj medzi ostatnými.

Pri mojej práci nesmie chýbať pozitívna nálada, disciplína a dobré výsledky, z ktorých sa teším spoločne s klientmi.

Na práci trénera ma baví možnosť zmeny života daného klienta k lepšiemu, a to ako po fyzickej, tak aj po psychickej stránke. Zameriavam sa najmä na redukciu telesnej hmotnosti (tuku), naberanie svalovej hmoty a kondičnej prípravy pre športovcov.

Venujem sa tiež deťom a mládeži, s ktorými vediem osobitné kurzy, keďže si myslím, že je dôležité mať správne vedenie v rozvíjaní svojich fyzických zdatností už od útleho veku.

 

Športy, ktorým sa aktívne venujem: posilňovanie, hádzaná, streetball, workout, plávanie, box, motokáry, lyžovanie, snowboarding, tanec, beh, crossfit , BMX, vzpieranie

Moje záľuby, okrem športu: auta, tanec, psi, knihy a adrenalínové zážitky.

 Ak sa chceš konkrétnejšie dozvedieť aké, tak neváhaj a dohodni si konzultáciu a viac ti porozprávam osobne na tréningu, kde  budeme spoločne budovať tvoje nové JA.

Pretože, ak hľadáš ten správny čas, kedy sa k nám pridať, tak jeden bol práve včera a ten druhý je pravé dnes 😉

Teším sa na vás.

Čo hovoria o Kristiánovi klienti

Otília Gáborová referencia

Som veľmi spokojná s profesionálnym, odborným, ale aj veľmi pozitívnym prístupom trénera Kristiána.

Aj keď niekedy prídem na cvičenie unavená z práce, nakoniec odchádzam dobre naladená. Páči sa mi, že pri cvičení vládne medzi nami pohoda a dobrá nálada a nejde len o výkon.

Skôr, aby sme sa dobre cítili a niečo pre seba urobili. Zlepšila sa mi kondícia a aj na postave je vidieť výsledky - najmä okolie si to všimlo. ? Môžem len odporúčať. ?

otília gáborová


Juliana Kačmarová referencia

Do Realfitu som išla s nevôľou, z donútenia kamarátiek a s tým, že skúsim maximálne mesiac a dosť. Cvičenie nikdy nebola moja silná stránka.

Lenže teraz je to úplne inak, beží 5.mesiac a ja do fitka stále chodím, dokonca sa teším. Vidieť aj výsledky  a to všetko aj vďaka nášmu super trénerovi Kristiánovi, ktorý je ústretový, milý, vtipný, ale hlavne profesionál.

Vďaka KIKO! REALFIT je TOP!

juliana kačmarová


Ako začať chudnúť - konzultácia ZDARMA

teraz je správny čas!

Ivan Mazanec referencia

Tréningy s Kristiánom sú vedené vo veľmi príjemnej atmosfére, ale sú primerane náročné a pestré, takže ma to zatiaľ neomrzelo. Vo fitku na ul. Škultétyho, vo vlastných Realfit priestoroch, je príjemné prostredie a množstvo cvičebných pomôcok, ktoré je možné variabilne využiť.

Myslím, že prístup trénera Kristiána je jedným z dôvodov, že v cvičení pokračujem, za čo som určite vďačný.

ivan mazanec


Osobný fitness tréner Kristián Dobranský - Realfit Prešov

kristián dobranský

Je absolventom Fakulty športu v Prešove, so zameraním na učiteľstvo telesnej výchovy a trénerstvo. Tento smer si vybral preto, že sa už od útleho veku venuje športu.

Osem rokov hrával hádzanú v Košiciach, kde navštevoval športové gymnázium. Tam získal prvé poriadne vedomosti o športovej príprave a jeho vzťah k športu sa ešte viac prehĺbil. Vedel, že sa tomu chce venovať po zvyšok svojho života.

V jeho náplni práce je pomáhať klientom schudnúť a cítiť sa zdravšie, ako aj splniť im ich sny, predstavy a ciele ohľadom zdravia. Okrem ľudí, ktorí potrebujú schudnúť sa venuje aj kondičnej príprave športovcov, najmä v juniorskom veku.

Baví ho aj práca s deťmi, preto okrem iného, vedie aj kurzy pre deti.

Absolvované odborné vzdelávanie trénera

Získaný titul Mgr. z Fakulty športu PU v študijnom odbore - Učiteľstvo telesnej výchovy (Špecializácia – Fitness, Hádzaná, Plávanie)

Bakalárska práca : ZMENY ÚROVNE SILOVÝCH SCHOPNOSTÍ ŽIAKOV STARŠIEHO ŠKOLSKÉHO VEKU

Diplomová práca : VPLYV OBMEDZENEJ TELESNEJ A ŠPORTOVEJ VÝCHOVY NA MOTORICKÚ DOCILITU ŽIAKOV ZÁKLADNÝCH ŠKÔL

 

Kristián úspešne absolvoval aj stredoškolské vzdelanie na športovom gymnáziu v Košiciach so špecializáciou na hádzanú a fitness, ktoré dopomohlo k jeho ďalšiemu formovaniu ako trénera.


Tréner I. stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji

Tréner II. stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji

Simona Romanovská referencia

Realfit je firma, ktorá mi pomáha cítiť sa skvelo vo svojom tele. Je to spolupráca, za ktorou sa skrývajú perfektné výsledky. Je to miesto, z ktorého odchádzam vždy pozitívne naladená a je to hlavne aj jeden skvelý tréner Kristián, ktorý vie, čo robí a vďaka ktorému prichádzam na tréning vždy s radosťou.

simona romanovská

Rezervujte si konzultáciu ZDARMA!

konzultácia
>