Osobný tréner Ján Tomčák - Realfit Prešov

Špecializácia trénera:

  • Kondičný tréning
    Zlepšenie pohybových schopností a srdcovo-cievného systému.
  • Silový tréning
    Posilnenie tela prináša mnohé benefity. Svalstvo posilnené silovým tréningom lepšie plní svoju funkciu.
  • Kalistenika
    Komplexný rozvoj tela založený na posilovaní vlastným telom.

Povedali o Janovi

Cvičil som sám takmer druhý rok, no keď uplynula doba nováčikovského naberania, začala stagnácia. Experimentovaním s rôznymi cvikmi a ich frekvenciou sa mi akurát dostavili prvé zranenia.


Následkom čoho som vyhľadal profesionálnu pomoc. Už po pár mesiacoch, v spolupráci s mojím trénerom Jankom, bolesti odzneli a progres sa znova spustil.


Moja sila sa rapídne zvýšila. Janko Tomčák má napriek mladému veku, excelentné vzdelanie a bohaté skúsenosti. Vie človeka nabudiť a motivovať k stále lepším výkonom. Aj v budúcnosti s ním budem veľmi rád zas spolupracovať.

- rené pastír

S myšlienkou cvičiť pod dohľadom trénera som sa pohrávala už dlhší čas. Nevedela som sa k tomu odhodlať, lebo som typ, ktorý potrebuje nakopnúť. Za to, že momentálne cvičím pod dohľadom trénera vďačím sestre od ktorej som prvú permanentku dostala ako dar. Oslovilo ma to natoľko, že pokračujem ďalej.

Myslela som si, že nemám žiadne zdravotné obmedzenie. Vďaka pozornosti môjho trénera som zistila, že mám hallux valgus (vybočený palec) na pravej nohe. Cvičeniami na haluxy sa snažíme stabilizovať a zlepšiť stav.

Znížilo sa mi percento tuku a nabrala som svalovú hmotu z čoho sa veľmi teším, nakoľko to bolo mojím cieľom.

Som nadmieru spokojná. Vyhovuje mi, že sa cvičí v súkromí a perfektne vybavenej telocvični. K dispozícii je všetko, čo potrebujem k svojej premene a spokojnosti.

Všetkým odporúčam prísť si zacvičiť do realfit. Príjemná atmosféra a profesionálni tréneri zaručia, že sa sem budete radi vracať. Veľké ĎAKUJEM patrí trénerovi Ján Tomčák ktorý má so mnou božskú trpezlivosť ????

- miriama karabinošová

Získajte konzultáciu ZDARMA

Konzultácia je najlepší spôsob, ako začať chudnúť, riešiť diastázu, zmenu životného štýlu, prípadne ďalšie problémy. Rezerváciou konzultácie sa k ničomu nezaväzujete. Kliknite na tlačítko nižšie a rezervujte si konzultáciu s Radom Cabúkom.

Ako sa zo mňa stal osobný tréner

Začalo to skôr, ako som vedel chodiť. Otec ma vešal neustále na hrazdu a ja som sa jej nechcel pustiť. Už od mala som sa rad hýbal, naháňal a liezol po stromoch. Ako 11 ročný som nemal problém spraviť 6 zhybov.

Môj záujem o šport neustále rástol. Základnú školu som reprezentoval v atletike a futbale, popri tom som cvičil nepravidelne s vlastnou váhou. V tomto čase mi učaroval Freeruning . Ide o šport, ktorým základom je prejsť určitú dráhu cez prekážky pomocou rôznych pohybov (napr. sált, valou, premetou). Naučilo ma to dôverovať svojim schopnostiam a posunulo to moje limity.

Na strednej škole prišiel zlom, začal som cvičiť pravidelne, dokonca aj s činkami. Pod vedením trénera, ktorý trénoval v školskej posilňovni som si vybudoval základ. Nabral som základné vedomosti o cvičení. Výsledky prišli rýchlo, bolo už na mne vidieť že posilňujem. Popri tom som sa venoval loptovým hrám zväčša basketbalu, reprezentoval som v ňom aj školu, dosahovali sme skvele umiestnenia.

Od svojich 16 rokov som sa začal aktívne venovať Street Workoutu. Aj keď neexistovali v našom meste žiadne ihriska prispôsobené na tento šport, aj tak som trénoval s kamarátmi kde sa dalo... na starých komunistických preliezkach, na hrazdách pre hojdačky a na kadejakých tyčiach v meste.

Trénoval som vonku aj vo fitku. Všetky moje aktivity boli sprevádzané záujmom a vášňou. Vždy keď som sa naučil niečo nové, veľmi rád som to naučil aj kamarátov.

Časom som sa vytrénoval až na súťažnú úroveň. Prvú súťaž som absolvoval v Košiciach s názvom, king of olympa 2016. Vo svojej váhovej kategórii v disciplíne Weighted som sa umiestnil druhý. Bol to pre mňa skvelý výsledok lebo na majstra Slovenská mi chýbali len 2 body.

Bola to pre mňa motivujúca skúsenosť , neskutočne ma to nakoplo. Medzi najväčšie úspechy v Street Workoute považujem, druhé miesto na majstrovstvách Slovenska 2018 a tretie miesto z medzinárodnej sútaže CWWB 2019 kde boli najlepší pretekári z Európy.

Vždy ma cvičenie bavilo a teší ma, že svoje vedomosti, ktoré som zbieral roky, môžem posúvať ďalej. Pre mňa je to viac ako práca, priam životné poslanie. Som vďačný, že som stretol Rada Cabúka, ktorý mi predal svoje vedomosti aby som mohol pomáhať ľuďom na ceste k svojmu cieľu. Som hrdý, že som súčasťou Realfit tímu.

Osobný tréner Ján Tomčák - Realfit Prešov

ján tomčák

Špecializuje sa nielen na cvičenia s pridanými závažiami či využitím strojov, ale aj na prácu s vlastným telom - kalisteniku, ktorej sa rovnako ako streetworkoutu aktívne venuje 5 rokov.

Pomáha svojim klientom prekonávať hranice a učí ich ako funguje ich telo. Za svoje najvyššie dosiahnuté úspechy považuje 3.miesto na majstrovstvách Európy (CWWB).

Stal sa jedenkrát majster a dvakrát vicemajster Slovenska v street workoute v disciplíne weighted v kategórii nad 85kg. Vedie kurz s názvom ,,Skutočná sila vlastného tela,,.

Rezervujte si konzultáciu ZDARMA!

konzultácia
>