Osobný tréner a výživový poradca Ján Kopaničák - Realfit Prešov

Špecializácia trénera:

  • Kondičný tréning
    Zlepšenie pohybových schopností a srdcovo-cievného systému.
  • Silový tréning
    Posilnenie tela prináša mnohé benefity. Svalstvo posilnené silovým tréningom lepšie plní svoju funkciu.
  • Výživový poradca
    Nastavenie správnej stravy je nutné pri chudnutí, ale tiež pri naberaní svalov. 

Povedali o Janovi

Bola tu rodinná atmosféra. Mal som veľmi dobrý dojem aj z trénera Janka. Človek sa teší na tréningy aj preto, že je tu pohoda.

Ak človek vidí výsledky z tréningov, tak je to super pocit. Mal som obavy, ako to bude vyzerať. Tréner Janko to všetko nastavil tak, že sa to dalo v pohode zvládnuť.


Z tréningu som išiel domov vyčerpaný, no nie zmorený. Skôr som bol naštartovaný. Podľa mňa je to veľmi dôležité, ak chce niekto trénovať, mať v hlave ten impulz. Ak ho človek má, že niečo treba so sebou robiť.

 

Začne cvičiť a vydrží napr. mesiac cvičiť, tak to ide. Potom to už berie ako samozrejmosť. Napr. ja si už neviem prestaviť týždeň bez tých tréningov.

Tie tréningy mi priniesli do života rozvrh.

 

Dostal som sa do nejakého rytmu.Trénujem s Jankom a je fakt skvelý. Nie je to len o odbornosti, ale vytvorí aj príjemnú a pohodovú atmosféru. Vo veľa veciach máme aj rovnaký názor, čiže si aj podiskutujeme pri tréningoch.

- jaroslav krajňák

Prečo cvičím? Hlavne cvičím pre seba. Na jednej strane kvôli tomu aby som si spevnila telo a mohla sa vždy pozrieť na seba do zrkadla a na druhej strane dodáva mi to energiu a radosť s toho, že niečo pre seba robím a nesedím doma.


Cvičením vždy prejdem aj na iné myšlienky. Je to pre mňa taký „oddych" . S osobným trénerom v Realfit som začala cvičiť asi pred pol rokom. Predtým som chodievala na teabo alebo na zumbu.


Sem tam som chodila cvičiť aj sama do fitka. No keďže mám problémy s chrbticou začala som cvičiť s osobným trénerom Jankom Kopaničákom z Realfitu. Naučila som sa ako správne cvičiť a držať chrbticu.

Vrelo odporúčam všetkým tím Realfit. Je to profesionálny a skvelý tím, ktorý Vás bude motivovať.

- janka dufalová

Získajte konzultáciu ZDARMA

Konzultácia je najlepší spôsob, ako začať chudnúť, riešiť diastázu, zmenu životného štýlu, prípadne ďalšie problémy. Rezerváciou konzultácie sa k ničomu nezaväzujete. Kliknite na tlačítko nižšie a rezervujte si konzultáciu s Radom Cabúkom.

Osobný tréner a výživový poradca Ján Kopaničák - Realfit Prešov

ján kopaničák

K práci osobného trénera sa dostal po skončení vysokej školy, kedy svoje dovtedajšie hobby a záľubu zmenil na zamestnanie. Nazývať to zamestnaním nie je úplne výstižne, pretože pre Janka je to skôr poslaním. Pomáhať ľuďom zlepšovať a skvalitňovať svoj život vďaka vhodnej pohybovej aktivite a racionálnemu stravovaniu ho naozaj napĺňa. Tomuto poslaniu venuje už niekoľko rokov svojho života a vďaka neustálemu vzdelávaniu sa a napredovaniu ho to baví a napĺňa stále viac a viac a v tomto trende hodlá pokračovať aj naďalej. Vidieť, ako sa životy ľudí menia k lepšiemu, za to naozaj stojí.

Rezervujte si konzultáciu ZDARMA!

konzultácia
>