Osobný futness tréner Branislav Lichvár

Špecializácia trénera:

 • Kondičný tréning
  Zlepšenie pohybových schopností a kardiovaskulárneho systému.
 • Silový tréning
  Posilnenie tela prináša mnohé benefity. Svalstvo posilnené silovým tréningom lepšie plní svoju funkciu.
 • Mobilita a flexibilita
  Komplexný rozvoj pohybových zručností celého tela.
 • Kalistenika
  Komplexný rozvoj tela založený na posilňovaní vlastným telom.

Ako sa zo mňa stal osobný tréner

Aktívnemu pohybu som sa začal venovať koncom roku 2007, keď sme sa partia chlapcov rozhodli venovať tancu (breakdance alebo bboying). Som odchovanec hip-hop kultúry. Kedysi som sa zúčastňoval aj rôznych súťaží po celom Slovensku. Tancovaním som získal kondíciu, silu, výbušnosť, mobilitu a flexibilitu. Aktívne som tancoval do roku 2016.

V roku 2008 som sa začal venovať basketballu - „streetballu" a snowboardingu. Tomu sa aktívne venujem dodnes.
V priebehu rokov popri všetkých športových aktivitách vo mne stúpol záujem o jógové učenie. Od roku 2015 som sa naplno venoval Power Jóge. Prehĺbil som si poznatky z oblasti flexibility, práce s dychom a samotné rozvíjanie duševného života. 

Vyskúšal som takisto rôzne spôsoby stravovania. V roku 2020 som získal certifikované školenie od profesijného zväzu učiteľov jógy vo Svätom Jure.

Po trinástich rokoch aktívneho športovania, absolvovaných workshopov a sebavzdelávania v oblasti ľudského zdravia, som sa odhodlal pracovať ako osobný tréner. V roku 2021 som si urobil trénerský kurz 1. stupňa a tu sa začalo aj moje pôsobenie v Realfite.

Samozrejme až po patričnom zaškolení od Rada a súčasných kolegov. Začal som sa aktívne venovať silovým tréningom, kalistenike a športovej výžive na profesionálnej úrovni.

Dôležitým aspektom je u mňa duševná pohoda na tréningu, správna motivácia cvičenca a technika zvolených cvikov, ktoré majú vplyv na výsledok. Pomáham ľuďom sa lepšie zorientovať v oblasti výživy, regenerácie, duševného zdravia a udržateľného prístupu.

Čo hovoria o Braňovi klienti

Ľuba Sisáková - klient Realfit Prešov

V Realfite sa mi veľmi páči. Je tu priateľská atmosféra a výborní tréneri. Cítim sa tu príjemne. Môj tréner Braňo má ľudský a profesionálny prístup. Vždy sa ma spýta, ako sa cítim a aký som mala deň a podľa toho prispôsobuje tréningy. Vysvetlí mi, ako mám správne cvičiť a dohliada na správnu techniku cvičenia. Počas cvičenia v Realfite sa mi podarilo schudnúť, zlepšila sa mi kondícia a mám rovnejšie držanie tela. Na tréningy s mojím trénerom sa teším a odporúčam Realfit aj mojim známym.

ľuba sisáková


Gavura Ján - klient Realfit Prešov

Tréningy s Braňom sú stále nápadité a zamerané na cvičenie celého tela. Základom je dynamický strečing, ktorý zohľadňuje moju prípravu na futbal, ale tiež kompenzačné cvičenia, ktorými dávame do poriadku zanedbané partie tela od môjho sedavého zamestnania. Veľmi sa mi páči, že na tréningu je istá voľnosť, keď si môžem povedať, na čo by som sa chcel zamerať, a ak to zapadá do celostného plánu, tak to precvičíme. Vyhovuje mi, že robíme komplexné cviky, kde je v pohybe celé telo. Samozrejmosťou je profesionalita a výborné znalosti trénerskej práce, vrátane prípravy optimálneho jedálnička. Cvičenie zohľadňuje moje potreby aj moje záujmy. Cítiť, že tréner je tu pre mňa, keď ho potrebujem, a chce, aby som sa zlepšoval v tom, čo robím. Veľmi rýchlo došlo k zlepšeniu kondície, ustúpili problémy s chrbtom a metabolický vek mi už po dvoch mesiacoch klesol o 8 metabolických rokov...

ján gavura


Ako začať chudnúť - konzultácia ZDARMA

teraz je správny čas!

Absolvované odborné vzdelávanie trénera

 • 2021 - osobný tréner 1.stupňa
 • 2022 - certifikované školenie ohľadom výživy od Dr. Borisa Bajera - Dlhodobo funkčný jedálniček
 • 2022 - certifikované školenia - Zdravý chrbát, ktorého cieľom je mať základné znalosti o prístupe a spôsobe cvičenia pri bolestiach chrbtice.
 • 2023 - certifikované školenie Coretraining.cz - Ako riešiť problémy a bolesti chrbta

Rezervujte si konzultáciu ZDARMA!

konzultácia
>