U nás v Realfite Prešov máme optimálne podmienky na fyzioterapiu - rehabilitáciu, pretože máme k dispozícii modernú a bohato vybavenú telocvičňu.

Tieto možnosti, ktoré sú nevyhnutné pre optimálnu individuálnu rehabilitaciu, nie su dostupné v klasických rehabilitačných ambulanciách a zdravotných zariadeniach.

Pre následnú a postupnú liečbu je potrebné zariadenie, ktoré vám u nás poskytneme grátis.

Fyzioterapia Prešov - bolesť krku

Čo znamená fyzioterapia

Fyzioterapia ináč povedané rehabilitácia je obnovenie, zaradenie sa do bežného života, prinavrátenie do pôvodného stavu funkcií pohybového aparátu po úrazoch, operáciách, po športovom výkone.

Fyzioterapia je odborná pomoc pri

  • zisťovaní príčiny bolesti
  • obnovení hybnosti končatín po úraze
  • stavoch po operáciách kĺbov a chrbtice
  • chorobách pohybového aparátu
  • pri funkčných poruchách
  • prevencii problémov s pohybovým aparátom
  • udržaní prinavrátených schopností pohybu
  • maximálnom športovom zaťažení pohybového aparátu

Nájdeme spolu správny postup ako vás zbaviť, alebo predísť bolesti

Aby sme vám mohli účinne pomôcť s vašimi ťažkosťami, potrebujeme sa oboznámiť s vašim zdravotným stavom. Na to slúži konzultácia zdarma. Na záver konzultácie vám fyzioterapeut navrhne najúčinnejší postup. Rezervujte si konzultáciu a fyzioterapeut vám zavolá.

Služby fyzioterapeuta

Ideálnym postupom je rezervovať si konzultáciu zdarma na ktorej vám navrhneme najlepšie riešenie vašich ťažkostí.

Riešenie diastázy

Spoločným úsilím zmiernime, alebo odstránime vašu diastázu (rozostup brušných svalov). 

SM systém

SM systém je cvičenie, ktoré pomáha správne aktivovať svalové reťazce a preťahovať chrbticu.

Fyziotréning

Pomocou zdravotných cvičení sa zbavíte bolestí celého tela a tým zlepšíte  kvalitu vášho života.

Klasická masáž

Pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových – toxických látok z organizmu.

Mäkké techniky

Jedná sa o špeciálnu liečebnú techniku na uvoľnenie svalstva a odstránenie napätia v tkanivách.

Bankovanie

Táto metóda je známa aj pod názvami banková masáž alebo vákuová terapia. Je to alternatívna liečiteľská metóda.

Slavomíra Hofierková klientka Realfit Prešov

Slavomíra Hofierková

Keď mi bolesti chrbta znemožňovali už i bežné činnosti v domácnosti, vedela som, že musím začať cvičiť, iná možnosť nie je. Cvičiť v Realfite bola prvá a pre mňa jediná voľba, v tom som mala jasno – referencie mojich známych nepustili.


K Ernstovi, môjmu trenérovi, som sa dostala navyše so „zamrznutými" ramenami, a teda k bolesti chrbta sa pridali i bolestivé ramená. Už od začiatku to so mnou nemal ľahké, lebo cviky, ktoré by pomohli uvoľniť chrbát som cvičiť nemohla kvôli bolestivým ramenám a naopak, cviky, ktoré by uvoľnili ramená, blokoval bolestivý chrbát. 

Ernst je vyštudovaný fyzioterapeut, nemohla som byť v lepších rukách. Všetko mi trpezlivo a polopatisticky vysvetľoval, takže ako predviesť ten – ktorý cvik správne, som pochopila hneď. Momentálne cvičím 2 x do týždňa, bolesť chrbta necítim.

Čo sa týka ramien – ľavú ruku dokážem vzpažiť a upažiť, čo som donedávna nedokázala. Určite to chce ešte čas, aby to bolo 100%, ale progres je značný. Som veľmi rada, že som sa rozhodla cvičiť v Realfite a že cvičím s Ernstom. Je to človek, ktorý má pre mňa hodnotu nielen ako odborník, ale i ako človek. Ak ešte váhate, tak nestrácajte zbytočne čas, lebo investícia do seba a do svojho zdravia, je najlepšia investícia.

Nečakajte, kým sa ohlási bolesť. PREVENCIA je príjemnejšia a menej bolí.

Bolí vás chrbát? Ste po úraze alebo operácii nohy, ruky, chrtice? Máte problém s pohyblivosťou kĺbov? Väčšinu dňa sedíte a máte celkom stuhnuté svaly?

Rezervujte si
konzultáciu ZDARMA!

Bolí vás chrbát? Máte ťažkosti s kolenami? Nechcete už trpieť bolesťami? Potrebujete poradiť, aký je najlepší spôsob riešenia vášho problému. Rezervujte si konzultáciu.

referencie

Čo povedali

Jozef Grejták klient

Po fyzio-tréningoch s Ernstom sa cítim oveľa lepšie, duchom som znova 20tnik a telom som sa možno vrátil do reality :-). Som rád, že som práve u Ernsta.

Jozef Grejták
Klient Jozef

Musím povedať, že po mesiaci cvičenia sa môj stav zlepšil. S Ernstovým odborným vedením som veľmi spokojný, dokáže ma v cvikoch usmerniť, poradiť a namotivovať. 

Jozef
Fyzioterapeut Ernst Lang

Bolesti by nemali byť súčasťou vášho života!
Som tu pre Vás a Vašu individuálnu cestu k uzdraveniu! Prekonajme spolu prekážky života! Neváhajte a dohodnite si konzultáciu.
Teším sa na Vás.

Viac sa o mne dozviete tu >>.

ernst lang

Kontaktujte nás

Otváracie hodiny

Podľa dohody

adresa

Justičná 13, Prešov

Rezervujte si konzultáciu ZDARMA!

konzultácia
>