Fitness tréneri Prešov

My vám ponúkame odborné vedenie, vďaka ktorému dosiahnete svoj cieľ (schudnete, zlepšite diastázu, zbavíte sa bolestí). Budete cvičiť na základe nami vytvorenému systému efektívne a zároveň bezpečne.  

referencie

Čo povedali

Igor Baláž klient Realfit Prešov

V realfite som maximálne spokojný. Mám tu aj výsledky, som tu zvyknutý. Nie je to len o chudnutí, no aj o životnom štýle. O spevnení tela, o kondícií.

Igor Baláž
Emília Martonová klientka Realfit Prešov

Momentálne kilá išli dole. S postavou som oveľa spokojnejšia. A našla som si tu aj kamošky. Realfit pre mňa znamená zdravie, skvelú atmosféru a zábavu.

Emília Martonová
Helena Hájniková klientka Realfit Prešov

Volám sa Helena Hájniková a mam 39 rokov, s Realfitom som schudla 27 kg. Po zdravotných problémoch a po pôrodoch som postupne prišla k hmotnosti 100 kg. Bola som vždy unavená a ubolená žena. Trápili ma bolesti chrbta. Trpela som nespavosťou a tráviacimi problémami. Vysoko hodnotím profesionalitu, ľudský prístup a motiváciu, ktorú som veľmi potrebovala. V Realfit som sa naučila správne stravovať, efektívne a správne cvičiť, vyriešili sa všetky moje zdravotné problémy,ale hlavne veriť v seba samú.
Ak chcete zmenu, Realfit vrelo odporúčam :)

helena hájniková

>