Fitness premeny

Získajte ZDARMA konzultáciu s Radom Cabúkom, autorom knihy Tajomstvo trvalo štíhlej postavy.

autor knihy Tajomstvo trvalo štíhlej postavy

 Benefity premeny tela

Pretože ste na tejto stránke, zrejme máte záujem schudnúť. Ak však ešte neviete naisto, či stojí za to schudnúť a začať zdravšie žiť, tu sú niektoré výhody, ktoré získate.

Zdravie

Dlhší život bez bolesti stojí za trocha námahy pri chudnutí.

Sebavedomie

Zmenou svojho tela získate väčšie sebavedomie, ktoré vám pomôže.

Uznanie

Získate uznanie svojej rodiny a priateľov, že ste to dokázali.

mamičky

Ako mamičky  s malými deťmi zvládli fitness premeny

... povedali si "DÁ SA TO" a tu sú výsledky ...

Dve hlavné rizikové obdobia žien s hrozbou nárastu hmotnosti

Tehotenstvo a dojčenie

Starostlivosť sa sústreďuje na nového člena rodiny a mnohokrát ak žena nezaradí do denného programu čas pre seba, prestane sa hýbať a tuk sa pomaličky alebo rýchlejšie ukladá.
Súvisí to s hormonálnymi zmenami, ale aj s nerovnováhou medzi príjmom a výdajom energie. Najhoršie je nechať si prerásť nadváhu do veľkých rozmerov. Vtedy je cesta zmeny a návratu k adekvátnej hmotnosti ťažšia. To ale neznamená, že nemožná.

Menopauza

Je to obdobie hormonálnych zmien a postupne sa spomaľujúceho metabolizmu. Aj tu platí, že problém s nadváhou treba riešiť kým je menší.

Ak sa rozhodnete pre zmenu, radíme využiť odbornú pomoc. Čiastkové a krátkodobé riešenia, nezmyselné diéty nevedú k cieľu. Väčšinou si metabolizmus ešte viac rozhádžete.

Ak čakáš na perfektné podmienky, nikdy nič neurobíš.


muži

Úspešné premeny pánov

Už vás nebaví pestovať si "pivné" brucho? Vaše fotky z dovolenky by mohli vyzerať aj lepšie? Poďte s tým niečo urobiť. Brucho sa stratí a získate aj super benefit - budete sa cítiť oveľa lepšie. Inšpirujte sa.

Prečo je dôležité zbaviť sa tuku na bruchu

Muži  sú tukom ohrození viac ako ženy.  U pánov má totiž tuk tendenciu ukladať sa do brucha. Keď ide o tuk podkožný, nie je nebezpečný až tak veľmi. Oveľa, oveľa nebezpečnejší je tuk vnútrobrušný, inak aj orgánový či viscerálny.

Páni, máte v páse viac ako 94 až 102 cm?   Potom je veľká pravdepodobnosť ohrozenia vášho zdravia vnútrobrušným tukom. U žien je hranica ohrozenia nižšia - 80 až 88 cm v páse.

Prečo je tuk vo vnútri organizmu taký nebezpečný

Tlačí na orgány a tým ich zaťažuje. No to nie je ani zďaleka všetko. Vnútrobrušný tuk je metabolicky veľmi aktívny, vyrába najškodlivejšie krvné tuky.
Je to akoby sa spustila metabolická továreň, ktorá postupne vypustí všetky toxíny v nej uložené do vášho tela. Výsledkom bývajú upchaté cievy, vysoký krvný tlak, cukrovka, infarkt, mozgová príhoda a dokonca aj onkologické ochorenia.  A to všetko z jedného tučného brucha.

zdravie

Zlepšili si zdravie

Schudnutím a správnym posilnením celého tela si zlepšili svoje zdravie. Naučili sa správne pohyby a začali nový život bez bolesti.

Získajte 10 rád ako schudnúť!

>