Diagnostika tela zdarma 

Diagnostika tela je prvá vec, ktorú potrebujete. Potrebujete vedieť, ako je na tom vaše telo. Čo všetko obsahuje diagnostika sa dozviete nižšie. Vyžiadajte si diagnostiku zdarma a urobte prvý krok na ceste k zdravému životnému štýlu.

1

Meranie obvodov

Krajčírskym metrom vám zmeriame základne obvody hrude, brucha, pásu.

2

Meranie na váhe TANITA BC 1000 (TANITA BC 601)

Týmto meraním získame ucelený pohľad na klienta podľa jeho hmotnosti, BMI indexu, celkového množstva telesných tekutín, viscerálneho tuku, metabolického zdravia, denného príjmu kalórií ale najmä percenta telesného tuku a svalovej hmoty (celé telo, pravá a ľavá ruka, pravá a ľavá noha, trup).

3

Zistenie zdravotných problémov a doterajších aktivít

Preberieme spoločne vaše zdravotné obmedzenia (bolesť kĺbov, krčnej alebo krížovej oblasti, hypermobilita a pod.), alergie na potraviny a porozprávame sa o vašich doterajších športových aktivitách a ich intenzite.

4

Rozobratie súčasných stravovacích návykov

Podrobne preberieme súčasné stravovacie návyky. Pozrieme sa na to čo je na nich dobré a čo je potrebné zmeniť, poprípade doplniť. Zistíme aké potraviny máte a nemáte radi, poprípade ktoré potraviny vyslovene neznášate, alebo vám nerobia dobre. Povieme si ako prebieha váš denný režim.

Na základe týchto informácií vám navrhneme ďalší postup.

Ako to vyzerá na diagnostike

Vyžiadajte si diagnostiku ZDARMA

Zadajte nižšie svoje údaje. Zavolá vám tréner a dohodnete si termín diagnostiky.

0 of 350
>