Nečakajte, až vám nadváha prerastie do obrovských rozmerov. Vráťte sa z kratšej cesty. Zdravie máte len jedno a nadváha ho iba komplikuje.

Ako začať chudnúť - konzultácia ZDARMA

teraz je správny čas!

Vy viete, čo chcete. My vám povieme, ako to dosiahnuť. A budeme vás s radosťou sprevádzať.

Naša spolupráca krok za krokom

Štartovacia čiara

Na začiatku musíme vedieť, kde sa nachádzate. A budeme vedieť, ako sa zlepšujete. Na prvom stretnutí v Prešove pred chudnutím, vás potrebujeme spoznať a urobiť vstupnú diagnostiku. Samozrejme vám pomeriame telo a odvážime vás.

Čo budete jesť - stravovací plán

Na základe nášho prvého rozhovoru vám zostavíme stravovací plán. Určite nie je možné schudnúť a nezmeniť pritom stravovacie návyky, ktoré vás do stavu nadváhy priviedli.

Čo budete cvičiť a ako často - tréningový plán

Zostavíme vám individuálny plán cvičení na 10-12 týždňov. Ak máte zdravotné komplikácie, žiadne obavy. Vyhneme sa im a cvičenie vám nastavíme tak, aby ste z neho mali radosť.

Tréningy pod dohľadom osobného trénera

Začneme pracovať na postave vašich snov. Naučíme vás správne cvičiť. Budeme vám oporou a motivátormi.

Čo získate:

Postavu snov

Nepôjde to naraz, ale dopracujeme sa k nej. Správne a zdravé chudnutie chvíľu trvá. Postupe získate návyky tak, aby ste si postavu aj udržali. 

Správne stravovacie návyky

Budete vedieť ako sa stravovať. Čo kedy nejesť a naopak. Zásady, ktoré keď dodržíte, kíl naviac sa zbavíte. A predovšetkým na trvalo.

Návyk hýbať sa

Bez pohybu to nejde. Čaká vás lepšia kondícia. Predstavte si, že vybehnete po schodoch ako srnka! Vaše srdce sa vám poďakuje.

Obdiv a uznanie

Možno aj trochu závisti. Pripravte sa na obdivné pohľady, budete si ich vychutnávať. Svojím príkladom budete tiež motivovať svoje okolie.

Menšiu konfekčnú veľkosť

Na problémy s kúpou módneho oblečenia budete môcť ZABUDNÚŤ. Výber sa vám úžasne rozšíri, nebudete sa stačiť čudovať. 

Nových priateľov

Pri chudnutí v Prešove v Realfite sa stretnete s optimistickými, veselými ľuďmi. Sme jedna veľká rodina. Pridáte sa k nám?

Veronika pribulová

Začala som cvičiť lebo som potrebovala zlepšiť kondíciu a spevniť svoju postavu. Vybrala som si najlepšie trénera Janka. Tréningy s Jankom sa pre mňa stali na toľko motivačné, že po prvom mesiaci sme si zaplatili ďalší a potom ďalší. Teraz už máme za sebou pol roka. Vďaka cvičeniu som schudla, spevnila sa mi postava, viac vládzem. Páči sa mi aj môj nový jedálniček. Je pestrý a je to niečo úplne iné ako som mala doteraz.

Veronika Pribulová

Lea Kleinová

Na prvú hodinu s trénerom som išla s neistotou a strachom, pretože som len veľmi matne tušila, čo ma čaká. Na moje príjemné prekvapenie sa nič dramatické nestalo, len moje kilá začali ubúdať. Po prvom vážení som sa naozaj presvedčila, že moje rozhodnutie ísť cvičiť s trénerom bolo správne a od vtedy som to nikdy neoľutovala, ba naopak na každý tréning sa teším. Vďaka svedomitému prístupu trénera, ktorý ma počas tréningu necháva oddychovať len minimálne, sa cvičenie stalo súčasťou môjho života. Napriek už dosiahnutým výsledkom nemienim s cvičením pod vedením trénera prestať. Som šťastná aj za to, že moje výsledky presvedčili aj ďalších členov mojej rodiny, ktorí sa tiež rozhodli zmeniť svoj život.

Lea Kleinová

Zbavte sa nadváhy!

Ako sa dostať z kolobehu priberania a chudnutia? Čítajte a konajte. Toto zmení váš pohľad na chudnutie. Toto zmení váš život.

>