Chudnutie po pôrode? 

Dilema mnohých žien, ktorým po pôrode zostalo nejaké to kilo tuku navyše. Mnohé ženy vedia, že cvičenie po pôrode pomáha spevniť svaly a zlepšiť postavu.

Dôležité rozhodnutie

Pani Vašková prišla k nám začiatkom leta 2010, lebo chcela schudnúť. Jej malý synček mal už skoro rok a p. Vaškovej stále vŕtalo v hlave ako schudnúť po pôrode

Vedela, že cvičenie po pôrode jej prospeje, preto sa rozhodla začať cvičiť. 

Stretli sme sa vo fitnescentre a dohodli si spoluprácu. 

A chudnutie po pôrode može začať

Keďže doposiaľ necvičila, prvé 4 týždne boli úvodné, kde sme sa potrebovali rozhýbať a dostať sa do pravidelného tréningového, ale samozrejme aj stravovacieho režimu. 

Stretávali sme sa dvakrát do týždňa a dvakrát chodila Adelka na aeróbnu činnosť. 

 

Zvyšujeme intenzitu

Po úvodných 4 týždňoch sme spoločné tréningy zintenzívnili na trikrát do týždňa. Aeróbna činnosť pokračovala a ďalej sa pracovalo aj so stravovacími návykmi. 

Naša spolupráca ďalej pokračovala a kilá postupne ubúdali.

Úspešné chudnutie

Pani Vašková je živým príkladom, že ak sa chce, všetko sa dá. 

Na fotografii hore vidíte výsledok.

Pani Vašková schudla 17 kíl.

Nech jej úsilie a najmä výsledky inšpirujú aj vás.

Chudnutie po pôrode môže byť úspešné, ak na vás dozerá a tréningy vám pripravuje profesionálny osobný tréner, ktorý je tiež výživový poradca.

O autorovi Radoslav Cabúk


Osobný tréner a výživový poradca. Špecializuje sa na zdravé a udržateľné chudnutie a zdravý životný štýl. Pomohol už stovkám ľudí schudnúť, posilniť svoju postavu a získať kondíciu.
Je autorom online kurzov Zmena je možná, Funkčné telo, Chudnutie s diastázou, a e-booku Ako schudnúť z brucha. Vydal tiež knihu Tajomstvo trvalo štíhlej postavy. O svojich skúsenostiach sa podelil s čitateľmi časopisov Forbes, Sme Žena, Fit štýl a ďalších. Vystupoval tiež v relácii Dámsky klub na STV1. Má svoju pravide lnú reláciu v SKY rádiu pod názvom SKY Fit.

Sleduj ma

>