Petrovi sa vďaka Realfitu darí chudnúť. Schudol už 14 kg, a to aj vďaka trénerovi Martinovi Sidorovi.
Peter je učiteľom a vychovávateľom pre deti s poruchami autistického spektra.

Ako prišiel k nadváhe

Bolo toho viac, samozrejme každý človek si prechádza ľahším a ťažším obdobím, a práve v tom ťažšom období začal naberať váhu. Mal určité pohybové obmedzenia a samozrejme aj nejaké obmedzenia v rámci psychiky, ktorá pracovala zle s každým pribúdajúcim kilom.

„Začal som na sebe pracovať a moja váha išla pomaly dole, ale dostal som sa do bodu, kde som cítil, že potrebujem nejaký impulz a práve preto som sa ozval vám do Realfitu, aby ste mi pomohli sa znova naštartovať.“ 

Prvé tréningy boli veľmi ťažké...

Mal problém aj s rozcvičkou. No každým ďalším tréningom sa to zlepšovalo. Začal trénovať pod vedením trénera 3x do týždňa. Keďže je ešte slobodný, zvládal skĺbenie všetkých povinností a tréningov veľmi dobre. Bolo treba urobiť isté obmedzenia a zmeniť k tomu svoj postoj, venovať viac času spánku a príprave, ale čím ďalej, tým viac to už nevnímal a stával sa z toho zvyk.

"Chodím často na turistiku a bolo vidieť, kde sa výsledky v rámci kondície dostavili. Moje pohybové schopnosti boli oveľa lepšie. Taktiež aj kolená, kĺby a svaly, s ktorými som mal často problém a po dlhšej záťaži boleli, prestali bolieť a teraz je to oveľa lepšie."

Zmena stravovania

„Čo sa týka stravy, zo svojho jedálnička som vylúčil sladké, no zo stravy mi nejak neubudlo, keďže bol môj stravovací plán stavaný na mňa. Strava sa mi hlavne zmenila v tom, že som začal jesť pravidelne. Nastúpili raňajky, obed, prípadná desiata a samozrejme večera, ktorú som predtým vynechával.

A ako sa cítim teraz? Jednoznačne oveľa lepšie, ako po psychickej, tak aj po fyzickej stránke. Zmeny, ktoré na sebe badám, sú vo veľkosti oblečenia, ktorá je o pár čísel menšia.

Peter Konečný s trénerom Martinom Sidorom

Hlavná motivácia

„Ako hlavnú motiváciu, ktorá ma hnala a ženie dopredu, vnímam hlavne to, že chcem byť sám sebou a chcem byť naspäť tým človekom, ktorým som bol niekedy."

Konzultácia

Ako schudnúť trvalo

Kliknite na tlačítko nižšie a rezervujte si konzultáciu s trénerom. Získate odborné rady pre správne chudnutie. Roky skúseností a tisíce spokojných zákazníkov.

Pozrite, čo hovorí a ako cvičí Peter

Odkaz na záver

„Na tréningoch v Realfite sa mi páči hlavne to, že to nie je stále o tom istom, stále sa trénuje niečo iné a je tam vždy nový spôsob precvičenia cvikov, nový typ tréningov.

Môj tréner je veľmi dobrý a skúsený človek, ktorý vedie aj svojich ľudí k tomu, aby pociťovali na sebe svoj úspech.
Jednoznačne odporúčam Realfit aj ostatným ľuďom, ako aj trénera Martina.“

O autorovi Radoslav Cabúk

Osobný tréner a výživový poradca. Špecializuje sa na zdravé a udržateľné chudnutie a zdravý životný štýl. Pomohol už stovkám ľudí schudnúť, posilniť svoju postavu a získať kondíciu.
Je autorom online kurzov Zmena je možná, Funkčné telo, Chudnutie s diastázou, a e-booku Ako schudnúť z brucha. Vydal tiež knihu Tajomstvo trvalo štíhlej postavy. O svojich skúsenostiach sa podelil s čitateľmi časopisov Forbes, Sme Žena, Fit štýl a ďalších. Vystupoval tiež v relácii Dámsky klub na STV1. Má svoju pravide lnú reláciu v SKY rádiu pod názvom SKY Fit.

Sleduj ma

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Rezervujte si konzultáciu ZDARMA!

Cesta k vašej premene začína konzultáciou s odborníkom. Nechajte si poradiť a rozhodnite sa správne.

>