__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"1ae41":{"name":"Main Accent","parent":-1},"0c5d9":{"name":"Main Accent Dark","parent":"1ae41"}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default","value":{"colors":{"1ae41":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"},"0c5d9":{"val":"rgb(0, 112, 163)","hsl_parent_dependency":{"h":199,"l":0.32,"s":1}}},"gradients":[]},"original":{"colors":{"1ae41":{"val":"rgb(55, 179, 233)","hsl":{"h":198,"s":0.8,"l":0.56,"a":1}},"0c5d9":{"val":"rgb(0, 135, 193)","hsl_parent_dependency":{"h":198,"s":1,"l":0.37,"a":1}}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Volajte: 0917 568 291

Fitness Prešov

10 rád ako schudnúť

Na začiatok si stiahnite rady ako schudnúť, alebo si vyžiadajte konzultáciu zdarma.

Referencia Júlia Kočková

Začať cvičiť s Radom a v Realfit family bolo rozhodnutie, ktoré neľutujem a ani nikdy neoľutujem! Na každý tréning sa teším, každý tréning je iný...makačka, ale mám to tu rada. Viem, že Realfit a Rado je moja konečná stanica, ktorú nevymením. Zmenilo sa moje myslenie, moje telo a jednoducho preciťujem a vychutnávam!

Júlia Kočková

V čom vám pomôžeme


Pomôžeme vám zlepšiť kvalitu života. Získate kontrolu nad svojím telom. Ak máte nadváhu, obezitu, diastázu, bolesti chrbta, ste po operácii, alebo chcete získať kondíciu.

Chudnutie

Ak chcete schudnúť na trvalo, ste tu správne. Našim cieľom je, aby ste schudli a žili zdravý život.

Diastáza

Diastáza sa dá zlepšiť, aj odstrániť. Máme s tým bohaté skúsenosti. Kliknite nižšie a dozviete sa viac.

Zdravý chrbát

Aj vás bolí chrbát a už nechcete žiť s bolesťou? Pomohli sme iným, pomôžeme aj vám.

100%

garancia

vrátenia peňazí

100% garancia vrátenia peňazí

Ak sa vám naša úžasná starostlivosť z nejakého dôvodu nepáči, môžete do 14 dní od nákupu získať celú náhradu kedykoľvek. Ak máte nejaké problémy, kontaktujte náš priateľský tím podpory a ten vám pomôže, kým nedosiahnete požadované výsledky, alebo vám rýchlo vráti peniaze.

Prečo si vybrať nás

osobný prístup ku klientovi
osobný prístup

Tréner sa venuje iba vám, počas tréningu precvičuje, opravuje, konzultuje. Je vašou oporou.

program na mieru

Program na mieru je program ušitý na vás a závisí od toho, aké je vaše zdravie, kondícia, vek, cieľ, potrieby, pohlavie. Tento program je počas celého cvičenia upravovaný tak, aby ste vy dosahovali maximálny výsledok.

Program na mieru
Výsledok chudnutia Slávky Mižačkovej
skutočné výsledky

My Vám ukážeme cestu k tomu ako sa dopracovať k skutočným výsledkom. Nie sú to len prázdne slová alebo falošné sľuby.
V referenciách sa môžete pozrieť na reálnych ľudí, ktorí to s nami dokázali. Žiadne fiktívne postavy, žiadna Mariana M., ale reálni ľudia, ich mená, ich fotky. Bez retuše, bez úpravy vo photoshope.

Prečo cvičiť s fitness trénerom:

Váš tréning sa neustále mení, vyvíja a zvyšuje sa náročnosť:

Podľa toho, ako postupne napredujete, tréner vám upravuje tréning. Vďaka tomu sú pokroky výraznejšie a výsledky rýchlejšie, pretože vaša výkonnosť stále rastie a s ňou rastú aj vaše výsledky.

Naučí vás správne prevedie jednotlivých cvikov:

Chránite aj svoje zdravie, tým že tréner dozrie na správnu techniku vykonávanú s primeranou záťažou. Váš čas nevyjde navnivoč nesprávnym vykonávaním cvikov.

Zostaví tréningový plán podľa vašich aktuálnych možností a schopností:

Tie zistí vďaka vstupnej diagnostike, základným pohybovým testom na začiatku tréningu a celkového testovania vašich pohybových rozsahov, schopností a kondície počas prvých tréningov.

Úprava stravy pre dlhodobo udržateľné chudnutie:

Upravíme vám stravu tak, aby ste rýchlo, zdravo a dlhodobo udržateľne schudli. Zároveň s nami počas tréningu môžete konzultovať všetky prípadné problémy a nejasnosti.

Nemáte problém čo, kedy a ako cvičiť:

Často sa ľudia vyhýbajú návšteve fitnes centra lebo sa boja, že nebudú vedieť ako cvičiť a všetci na nich budú pozerať. S trénerom sa vám to nestane. Presne vám vysvetlí a ukáže čo máte robiť a trpezlivo bude viesť všetky vaše kroky. Je neustále pri vás a dohliada na vás. Zároveň sa s ním viete podeliť o všetky obavy a problémy s cvičením.

S trénerom máte vyššiu motiváciu cvičiť:

Dohodnutý tréning zvyšuje pravdepodobnosť, že naozaj absolvujete a budete cvičiť pravidelne. Veľakrát sa vám už po celom dni nechce ísť zacvičiť. Ak sa prekonáte, zistíte, že tréning nám naozaj pomohol a cítite sa lepšie. Musíte sa prekonať. Ak na vás čaká tréner, prídete aj preto, lebo nechcete sklamať človeka, ktorý sa tešil na spoločný tréning.

Tréner vám pomôže odreagovať sa:

TMilujeme svoju prácu. Tešíme na našich klientov a robíme maximum, aby ich tréning bol účinný, efektívny a zároveň zábavný a príjemný. Cvičenie nie je len o drine a pote. Je to aj spoločenská udalosť a priestor na vetranie hlavy. Prídete na iné myšlienky a porozprávate sa s príjemným človekom, ktorý sa teší zo svojej práce a vašej prítomnosti na tréningu.

Lepší výkon na tréningu:

Vďaka trénerovi podáte vždy lepší výkon ako keby ste cvičili sami. Tréner vám pomôže ísť za hranicu vašej pohodlnosti. Tým skôr získate výsledky. Zároveň tréner dozrie aj na to, aby ste svoje sily neprecenili a nezranili sa.

20+

5 hviezdičkových recenzií

referencia Veronika Špirengová

Veronika Špirengová


Skvele zariadená posilňovňa a funkčná zóna, príjemní tréneri, priateľské prostredie, čisté vybavenie. Nadmierná spokojnosť.

Referencia Božena Jedláková

Božena Jedláková


Realfit nie je len perfekne vybavené zariadenie pre fitness, ale hlavne radosť cvičiť pod vedením odborníkov, ktorí nám pomáhajú udržiavať fyzickú kondíciu, znižovať nadváhu a vyriešiť pohybové problémy. To všetko je umocnené skvelým kolektívom, stále novými cvikmi a vynikajúcou atmosférou, ktorá je potrebná na uvoľnenie stresu v ktorom žijeme.

Lukáš Reištetter referencia

Lukáš Reištetter


Super partička ľudí a efektívny gym, ak chcete zlepšiť zdravie pohybom a vyladiť stravovacie návyky určite odporúčam Realfit.

Gabriela Fecková

Gabriela Fecková


Odporúčam skvelých trénerov s ľudským prístupom, ktorí Vám poradia ohľadom stravy a cvičenia. Pod ich dohľadom budete zaručene chudnúť.

Zoznámte sa s osobnými trénermi

Realfit je tím vysoko kvalifikovaných trénerov s bohatými skúsenosťami. Väčšina trénerov absolvovala telovýchovnú fakultu.

Radoslav Cabúk osobný fitness tréner

osobný tréner

Rado Cabúk

Rado je vedúca osobnosť a tvorca myšlienky. Neustále prináša nové spôsoby, ako pomáhať ľuďom.

Bob Trenčan fitness tréner

osobný tréner

Bob Trenčan

Bob je špecialista na zdravý chrbát. Okrem svojich tréningov má Bob na starosti aj prevádzku fitka na Škultétyho 30.

Osobný tréner Šimon Forrai

osobný tréner

Šimon Forrai

Šimon sa po vlastných skúsenostiach špecializuje na rehabilitáciu kolena. Okrem toho zodpovedá za fitness na Justičnej 12.

je to jednoduché.

Naučte sa, ako ľahko môžete zmeniť svoj život.

Povedali

referencia Eva Oršuláková

Kilá išli dole a moja celková kondícia sa zlepšila. Radosť, spokojnosť, vytrvalosť a učím sa aj zle návyky nahradiť novými, lepšími.

Eva Oršuľáková

Referencia Michaela GAldunová

Tréneri sú super a som veľmi rada, že som si vybrala práve Realfit. Možem len a len odporučiť. Výsledok stojí za to.

michaela galdunová

Referencia Stela Frištik

Prvé slovo ktoré sa mi spája s Realfitom je radosť z cvičenia. Dúfam, že sa čoskoro všetci, ktorí máme v sebe chuť cvičiť, stretneme na pôde Realfit.

stela frištik

Referencia Ľudmila Bednárová

Môj top výsledok je, že som išla s kilami dole a zlepšuje sa mi aj kondička, nehovoriac o tom, že aj svaly naberám, čo je super. 

ľudmila bednárová

Vybrané premeny

Nikdy som si nemyslel, že moja cesta za zdravým životom začne tam, kde som sa každý deň cítil

viac
Schudol som z XXL na M za 10 mesiacov

Chudnutie po pôrode? Dilema mnohých žien, ktorým po pôrode zostalo nejaké to kilo tuku navyše. Mnohé ženy vedia, že

viac
Chudnutie po pôrode – Adela Vašková

Spolupráca s Renátkou vznikla vďaka odporučeniu našej spoločnej známej, ktorá Renátke navrhla aby si prišla k nám doladiť svoju postavu.  Nadváha

viac
Nadváha je preč – Renáta Kopilcová

Môj problém spočíval v kolene. Mala som úraz a potrhala som si väzy. Nemohla som chodiť. Potrebovala som

viac
Rehabilitácia kolena po úraze – Gabika Bačenková

So Slávkou sa dnes budeme rozprávať o tom, ako sa jej podarilo schudnúť. Povie nám svoj životný príbeh.

viac
Ako schudla 15 kg a zlepšila zdravie – Slávka Mižačková

Na začiatok sa nám predstav Volám sa Matúš Jackovič, mám 30 rokov. Pracujem ako firemný právnik a mám za sebou

viac
Zmena životného štýlu Matúša Jackoviča

FAQ

Prečo potrebujem osobného trénera?

Pri cvičení je veľmi dôležitý spôsob prevedenia cviku. Ak je nesprávny, cvik nemá účinnosť, dokonca si môžete aj ublížiť.

Je možné cvičiť vo dvojici?

Áno. Je možné dohodnúť si cvičenie dvojice súčasne.

Môžem si vybrať trénera?

Môžete, ale nezaručujeme, že vašej požiadavke vyhovieme. Štandardne sa tréner prideľuje na základe času, v ktorom chcete cvičiť. Výber trénera závisí od toho, ktorý tréner má v tu dobu voľné miesto, nakoľko sme dosť vyťažení.

Kde vás nájdem?

Svoju činnosť prevádzkujeme v priestoroch fitnes centra Slyofit na Justičnej 13 a Škultétyho 30, Prešov. V týchto fitnes centrách máme navyše vyhradenú telocvičňu len pre našich klientov.

je to jednoduché.

Začnite už dnes!

Získajte 10 rád ako schudnúť. Ebook ZDARMA je vynikajúci začiatok na ceste za vysnívanou postavou. Dnes je ten najvhodnejší čas na začiatok.

>