Program na mieru

Tréning závisí od toho aké je vaše:

 • Zdravie
  Dnes sa často stretávame s klientmi, ktorých bolí krčná alebo drieková časť. Môžete mať vyskočenú platničku, operované koleno alebo zvýšený krvný tlak. Na všetko budeme brať ohľad.
 • Kondícia
  Podľa vašej kondície prispôsobíme intenzitu a dĺžku tréningu.
 • Cieľ
  Tréning prispôsobíme podľa toho, či chcete schudnúť, nabrať svalovú hmotu, zlepšiť kondíciu a flexibilitu, zbaviť sa zdravotných problémov.
 • Vek
  Zohľadníme váš vek, pretože vieme, že každá veková kategória má svoje špecifické požiadavky a obmedzenia.

Všetky fakty, ktoré zohľadňujeme vyššie sú len začiatkom – tzv. štartom.

V jedálnom lístku navyše zohľadníme vaše alergie na potraviny. 

Berieme ohľad aj na vašu zaužívanú rutinu v stravovaní. 

Jedálny lístok zostavíme tak, aby ste tam nemali potraviny, ktoré vyslovene neznášate a pokúsime sa vám zaradiť aj to, čo vám chutí.

Naším cieľom nie je, aby vám strava spôsobovala stres. My vás chceme naučiť stravovať sa tak, aby ste sa cítili lepšie a dokázali tento systém dodržiavať dlhodobo, nie len na určitý čas a potom sa vrátite k starým chybám.

Počas celého trénovania s nami, vám tréning meníme tak, aby vás to bavilo a zároveň si telo nemohlo zvyknúť na tréning. Vďaka tomu, vám tréning bude stále prinášať požadované výsledky. Postupne ako sa vy budete zlepšovať, my vám budeme tréning prispôsobovať, resp. pridáme na náročnosti. 

S pokrokom vás budeme učiť ďalšie cviky, ktorých technika je náročnejšia a na začiatku by ste ju z rôznych dôvodov nezvládli.

My v Realfite vieme, že každý človek je iný a to čo platí na jedného, nemusí platiť na druhého. Preto sa na každého pozeráme ako na osobnosť, ktorá má svoje špecifické ciele, potreby a požiadavky.

Rezervujte si konzultáciu ZDARMA!

konzultácia
>